Hakkımızda  


 
akahide Ishida, who succeeded his father Ryuichi Ishida in 2010

Ishida Europe, tüketiciler ve gıda hizmeti sektörü tarafından kullanılan ürünlerin paketlenmesi sırasında ortaya çıkan, hızla değişen zorluklara otomatik çözümler sunma alanında lider bir sağlayıcıdır. 

Makineleri tek tek tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Kendi üretimimiz olan ekipmanları ve yazılımları kullanarak taze ve atıştırmalık gıda uygulamaları için kısmi ve tam paketleme hatları ve paketleme salonları sağlıyoruz ve hem Ishida ekipmanlarını hem de başka ekipmanları bir araya getirerek eksiksiz çözümler sağlayan proje yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Makinelerimiz arasında çok kafalı teraziler, cutgate teraziler, otomatik kantarlar, atıştırmalık gıda poşeti makineleri, tepsi kaplama makineleri, sızdırmazlık testi makineleri, ağırlık-fiyat etiketleme makineleri ve X ışını incelemesine, görsel incelemeye ve tut-yerleştir kutu paketlemeye yönelik sistemler yer almaktadır. 

Paketleme hatlarımız (lütfen Entegre Çözümlere bakın), tek kaynaklı üretim ve tedarik ile eksiksiz entegrasyonun avantajlarını sağlar. Bunların fabrika otomasyonu ve işletme kaynak sistemlerine entegre edilmesine yönelik yazılım bilgileri ve becerileri de dahil olmak üzere, bu avantajların kırmızı et ve kümes hayvanı etinin işlenmesi gibi faaliyetlerde tamamen harmanlanması için gereken yüksek seviyeli uluslararası uygulama uzmanlığına sahibiz. Bu sistemlerin sorunsuz ve güvenilir şekilde işlemesini sağlayan kızak, besleme hattı, kasa ve tepsi ayırma makinesi, konveyör ve doldurma sistemi gibi yardımcı ekipmanları da sağlıyoruz. 

Ishida proje yönetimi, gıda sektöründeki engin uzmanlığı ile lider proje organizasyonu yöntemlerini bir araya getirmesi bakımından eşsizdir.