Kariyer Olanakları  


Ishida Europe, paketleme hatları ve donanımlarının tasarımı, üretimi ve kurulumu konusunda pazar lideridir. 

Dünya çapında, gıda ve gıda harici ürünlerin paketlenmesi ve tartımı için yenilikçi ve teknik çözümler sunuyoruz. Müşterilerimiz arasında atıştırmalık ve şekerleme sektörünün çok iyi tanınan gıda markalarının yanı sıra dünya çapındaki en büyük taze gıda üreticilerinin bazıları yer almaktadır. 

Büyük bir büyüme aşamasında olduğumuz ve hizmet tedarik yelpazemizi genişletmeyi hedeflediğimiz bu süreç Ishida'ya katılmak için mükemmel bir zamanlamadır.  

Mevcut Boş Pozisyonlar 

Ishida Europe'ta şu anda boş pozisyon bulunmamaktadır. 

Mezunlar 

Ishida, geleceğin işletme liderlerini arıyor. Mezun programımız, bir yandan gelecekte kullanacağınız temel işletme yeterlikleri hakkında eğitim alırken bir yandan da işletmemiz ve sektörümüzü anlamanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Programımız size becerilerinizi geliştirmenize ve yeteneklerinizi denemenize olanak tanımakta olup işletmemizde doğrudan etkisi olan projeler üzerinde çalışma fırsatı sunmaktadır. Dünya çapında bir şirket olmamıza rağmen halen nispeten küçük bir yapıya sahibiz ve bu da programımız sayesinde kurulum teknisyeninden Şirket Müdürüne kadar tüm işletme düzeylerindeki kişilerle bir arada olacağınız anlamına gelmektedir! 

Daha fazla karşılıklı fayda sağladığını düşündüğümüz için mezun programımızı kişilere uyarlamaya odaklandık. Bu programın bir parçası olarak sizlere en keyifli bulduğunuz alanlarda becerilerinizi geliştirmeniz için bir fırsat sunarken, bizler de özgürlüğünüzün getirdiği taze ve tutkulu fikirlerden yararlanacağız! Becerileriniz, uzmanlığınız ve işletmemizin gelecekteki ihtiyaçlarına göre en iyi programı geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız. Ishida mezun programının esnek yapısı diğer hiçbir programa benzememekte olup kaçırılmayacak bir fırsattır!  

Stajyerler 

Stajyerlik, bireylere bir yandan sektördeki nitelikleri kazanma fırsatı sunarken bir yandan da başarılı bir kariyerin temellerini atan, hayati öneme sahip deneyimi kazanma fırsatı sunan benzersiz ve dengeli bir programdır. Ishida'da stajyerlik, gelecekteki başarınız için gerekenleri size sunacaktır. 

Her çalışanın sürekli öğrenme ve gelişimle başarı için çalışmasını destekliyoruz. Bu görüş, Ishida'da staj yapan bir stajyerin kısa bir süre içerisinde son derece kalifiye ve deneyimli biri olma yolunda hızlanmasına olanak tanımaktadır. Beğeni alan bu kişiler Ishida dahilinde birçok fırsatın kapılarını açan becerilerle stajyerlik dönemini tamamlar.  

Kariyer Olanakları 

Ayrıca ekibimize katılacak tutkulu ve yaratıcı kişiler arıyoruz. 

Başarılı ve büyüyen bir işletmenin parçası olmak istiyorsanız ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için bir adım öteye geçmede istekli ve kararlıysanız lütfen bize CV'nizi gönderin. 

Please, no speculative replies from agencies.