Entegre Çözümler  

Ishida, özel uygulamalar için tam entegre, tek üreticili çözümler alanında dünya lideri olmuştur. Kapsamlı uygulama deneyimine dayanan yenilikçi tasarım ve mühendislik, rakipsiz verimlilik ve güvenilirlik özelliği olan, iyi test edilmiş sistemler ortaya çıkarmıştır.

Ishida markalı entegre bir çözüm size şunları sunar:

  • Spesifikasyon, proje yönetimi, kurulum ve operasyon sırasında tek kaynaklı tedarikin tüm avantajları
  • Yukarıdaki avantajlar, iyi kaynak sağlanan yerel Ishida desteği artı Avrupa ve dünya çapındaki merkezi kaynaklara kolay erişim ile daha da güçlenir
  • Tek noktadan, gerekirse tek bir dokunmatik ekrandan operasyon
  • Kontrolünüzü ve kapasitenizi genişletmek ve raporlama sistemleriniz ile işletme kaynaklarınızı ilişkilendirmek için oldukça işlevsel yazılımlar
  • Şartlarınıza uyacak çeşitli hizmet sözleşmeleri

Size entegre, tek üreticili çözümler sunabileceğimiz alanlar işte şunlar (lütfen İngilizce web sitesine yönlendirileceğinizi unutmayın):


Fresh Meat, Poultry and Fish

Integrated Weighing and Packing Solutions for fresh meat, poultry and fish

Daha fazla

Snacks Packaging Solutions

Integrated Weighing and Packaging Solutions for the snacks industry including multihead weighers, bagmakers, box collators, pick and place systems, checkweighers and x-ray inspection systems.

Daha fazla

Ready Meals

Complete tray sealer line solutions for fast and accurate packing of ready meals, by Ishida Europe, industry leader in innovative tray sealer systems.

Daha fazla


Complete project management

Expert project management can reduce both cost and risk associated with the design and implementation of new packing lines, halls and plants.

Daha fazlaPopüler Ürünler


Mevcut öğe yok

Şu anda görüntülenecek bir öğe yok